Centre for the academic promotion of orientation of study in Italy, live in Intaly, italian univerisities, italian univeristy system


Uni-Italia ایران

    

مرکز مشاوره  Uni Italia:  

 

مرکز مشاوره Uni Italia در سال 2012 با هدف ارائه مشاوره های تحصیلی برای دانشجویان علاقمند به تحصیل در ایتالیا آغاز به کار کرد و اکنون با بیش از 6 سال تجربه، به هزاران دانشجوی مشتاق تحصیل در کشور ایتالیا خدمات مشاوره ای خود را ارائه نموده است.

این مرکز در مدرسه ایتالیایی ها Pietro della Valle”" و واقع در تهران می باشد. تمامی مراکز Uni Italia در سراسر دنیا در کنسولگری و یا سفارت خانه های ایتالیا در کشور مبدا واقع شده اند و برای اعزام دانشجو جهت تحصیل در کشور ایتالیا مانند مرکز مشاوره Uni Italia ایران با نهادهای فوق در کمال همکاری هستند.

در دفتر مشاوره تحصیلی Uni Italia، امکان دریافت تمامی خدمات در خصوص آشنایی با شرایط کلی تحصیل در ایتالیا، آشنایی با رشته ها و دوره های تحصیلی در دانشگاه ها، آکادمی ها و کنسرواتورهای مختلف کشور ایتالیا وجود دارد. همچنین در طی جلسات مشاوره، اطلاعات لازم جهت تحصیل در شهرهای مختلف کشور ایتالیا به دانشجویان ارائه می گردد. انجام امور مربوط به پذیرش دانشجویان، پیش ثبت نام های مورد نیاز، مشاوره در خصوص اخذ ویزا و اخذ بورسیه تحصیلی نیز، از دیگر خدمات Uni Italia است.

برای آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات در خصوص تحصیل در ایتالیا، دوره های  زبان ایتالیایی، آشنایی با دانشگاه ها در ایتالیا و به روز ترین اطلاعات  در خصوص بورس های
 .تحصیلی و فرصت های مطالعاتی با ما از طریق شبکه های اجتماعی زیر در  ارتباط باشید

اینستاگرم ما: Uniitaliairan  

کانال تلگرام مدرسه  ی ایتالیایی ها در تهران: 
t.me/SIPDV